KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003431
nr 1600 3431
Karl Gustaf Dahlgren (1932), Signerad, daterad 87, stilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 103x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:33:26
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)